Akcja przedslubna…Upiekszamy cialo cz. 4 CELLULIT cz. 2 prawda o preparatach antycellulitowych

???????????????????????????????????????????????????????????
Źródło: http://www.uroda.wieszjak.pl

Masażer czy rękawica idealnie współgrać będzie z żelem lub kremem który same możecie zrobić. Nie, nie musi być „antycellulitowy”. Tu chodzi po prostu o poślizg, aby lepiej się nam masowało. Może to być zwyczajny krem nawilżający.

Pamiętajmy jednak, że nie musimy kupować najdroższego kremu na rynku aby efekt był lepszy od tego tańszego. Drogie nie zawsze znaczy lepsze, a to co producenci wypisują na etykietach trzeba traktować z przymrużeniem oka. To wszystko marketing i zarabianie na ludzkiej naiwności. Tak naprawdę żaden preparat antycellulitowy nie jest w stanie zniwelować ani pomarańczowej skórki ani tkanki tłuszczowej. A to nowość. Czemu ?
My kobiety mamy inną gospodarkę hormonalną niż mężczyźni, inną tkankę skórną i inną jej warstwę. W miejscach gdzie odkłada się słynny cellulitis mamy grubszą tkankę tłuszczową dzięki czemu skóra jest elastyczna i może się rozciągać np. w czasie ciąży. Stąd kobiety nawet bardzo szczupłe miewają pomarańczową skórkę. Po to właśnie jest ta tkanka tłuszczowa znienawidzona przez wszystkie kobiety tego świata. Tkanka ta zbija się w grudki głęboko pod powierzchnią skóry i tak właśnie powstaje to „dzieło”.

Zastanów się ile razy używałaś takiego kremu bez większych rezultatów ? Teraz już wiesz, że to nie ma prawa działać. Czemu o tym piszę ? Aby nie dać się nabrać po raz kolejny przez producentów tych „super skutecznych” preparatów. Składniki zawarte w takich kremach możemy znaleźć u siebie w kuchni i dadzą taki sam efekt, czyli żaden. To tzw. efekt placebo. Po przeczytaniu obietnic producenta, że po 2 tygodniach zobaczymy efekty, w naszych głowach zaczyna przewijać się ta mantra bez przerwy i to dzięki temu wmawiamy sobie, że działa i wydaje nam się, że tak jest…
Eksperymentować możemy jedynie z kofeiną, która ma działanie antycellulitowe ale sama nam go nie zniszczy. Aby pozbyć się cellulitu powinnyśmy zmienić tryb życia na zdrowy. Jeść zdrowo, ćwiczyć i masować się. To jedyny sposób na pozbycie się go chociaż częściowo, a przy tym czuć się doskonale.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s